Apie sodybą

Kaimo turizmo sodyba „Pas Ingutę" 

 

 

 

 

„PAS INGUTĘ" - moderni kaimo turizmo sodyba, esanti  Elektrėnų sav., Vievio sen., Vievininkų kaimelyje, prie žuvingo Vievio ežero. Tai puiki vieta šeimos šventėms: vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms iki 62 svečių, draugų susitikimams taip pat įmonių renginiams: konferencijoms ar seminarams.


Sodyba yra patogioje vietoje - netoli Vilniaus, Elektrėnų, Trakų. Nuo magistralinio kelio Vilnius-Kaunas esame nutolę tik 3 km. Tik 30 min. kelio važiuojant  nuo Vilniaus  ir 55 min. važiuojant nuo Kauno. Sodybos svečiai turi puikią galimybę aplankyti Lietuvos geologijos muziejų bei Kelių muziejų.


Yra puikios sąlygos nakvynei. Jūs galėsite apsistoti puikiai įrengtuose kambariuose, kuriuose yra prausyklos, wc, dušai, minkštos lovos. Virtuvė, kurioje gali šeimininkauti sodybos svečiai, yra visa reikiama buitinė technika, indai maisto ruošimui. Yra  erdvi terasa.


Salė šventėms bei renginiams. Sodyboje yra dvi (40-ies vietų kiekviena) pobūvių ir konferencijų salės. Salėje galėsite švęsti vestuves ar kitas šventes. Dekoruojame stalus pagal Jūsų pageidavimus.


Liks nenusivylę pirčių mėgėjai. Sodyboje yra: sauna, rusiška pirtelė, sūkurinė vonia, kubilas. Gerai išsikaitinus smagu pūkštelti į šalia esantį kubilą. Pirtys - puiki pramoga visais metų laikais!


Aktyvaus poilsio mėgėjai bei mažieji mūsų svečiai nenuobodžiaus: yra biliardo, stalo futbolo ir teniso stalai, sūpynės vaikams, smėlio dėžė vaikams, galėsite paplaukioti valtele, vandens dviračiu. Yra kas veikti ir žvejams: ežeras didelis, gilus ir žuvingas... Sodybos poilsio zoną sudaro 2,1 hektaro sklypas, kuris 130 m. ribojasi su žuvingu Vievio ežeru.


Sodyboje yra automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje tilps visų svečių automobiliai.


Privati teritorija. Užsakius visą sodybą nebus jokių pašalinių žmonių. Sodyboje būsite tik Jūs, Jūsų svečiai ir aptarnaujantis personalas.
Tad švęskite savo šventes, pramogaukite, ilsėkitės sodyboje , o mes pasistengsime, kad būtumėte geros nuotaikos, kupini puikių įspūdžių ir norėtumėte vėl sugrįžti!


Lauksime Jūsų atvykstant!